Neboli ste spokojní? - PeerCredit

Postup pri stažnosti

Ako podať sťažnosť

Robíme všetko pre to, aby boli naše služby kvalitné a bezproblémové. Ak sa napriek tomu stane, že niečo nefunguje tak ako by ste očakávali, kontaktujte nás. Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá. Všetky podnety berieme vážne a usilujeme sa ich vyriešiť v čo najkratšom čase.

 1. Kontaktuje nás na adrese staznosti@peercredit.com

  Svoju sťažnosť alebo podnet môžete zasielať emailom na adresu: staznosti@peercredit.com.

 2. Opíšte nám svoj problém

  Aby sme mohli váš problém rýchlo a efektívne vyriešiť, v stručnosti opíšte v čom spočíva. Podnety posielajte z emailovej adresy, ktorá je spojená s vaším používateľským účtom.

  Dôležité: Ak ste si účet vytvárali cez profil na sociálnych sieťach (Facebook, LinkedIn alebo Google), skontrolujte si emailovú adresu vo svojom PeerCredit profile. Bez adresy spojenej s vaším používateľským účtom vás nebudeme vedieť identifikovať.

 3. Odpovieme Vám do 3 pracovných dní

  Ozveme sa vám najneskôr do 3 pracovných dní od obdržania vášho podnetu a budeme vás informovať o ďalšom postupe. Ak našu odpoveď do 3 dní nedostanete, pravdepodobne došlo k technickej chybe. Neváhajte nás opäť kontaktovať na adrese staznosti@peercredit.com alebo nám zavolajte na telefónne číslo +421 2 222 003 60.

 4. Naďalej vás budeme informovať a pokúsime sa váš problém vyriešiť

  Vašu sťažnosť prešetríme a spravíme všetko pre to, aby sme ju vyriešili čo najrýchlejšie. Oficiálnu odpoveď od nás dostanete najneskôr do 4 týždňov. Pokiaľ nebudete s našou finálnou odpoveďou spokojní, máte právo obrátiť sa na Finančného ombudsmana na adrese www.financial-ombudsman.org.uk (email: complaint.info@financial-ombudsman.org.uk, telefón: +44 0800 023 4567).